FirmoweWindykacje.pl - wezwanie do zapłaty, pozew do sądu, wniosek do komornika - online

Warsztaty windykacyjne „Sprawdzone i skuteczne sposoby odzyskiwania długów”

07.02.2013 09:52

Warsztaty windykacyjne „Sprawdzone i skuteczne sposoby odzyskiwania długów”

FirmoweWindykacje.pl zaprasza na warsztaty windykacyjne „Sprawdzone i skuteczne sposoby odzyskiwania długów” które odbędą się w dniu 28 lutego 2012 roku w Warszawie. Warsztaty organizowane są przez Forum Press Sp. z o.o. Poniżej przedstawiamy podstawowe informacje o warsztatach:

Informacja od organizatora:

Jeżeli jako szefowie firm, chcecie znacząco przyspieszyć ściągalność swoich należności, nie może zabraknąć Was na jedynych w 100% praktycznych warsztatach na rynku, z których wyjedziecie z konkretnymi umiejętnościami:

 • Jak wywierać wpływ na klientów, żeby windykacja była skuteczna
 • Jakie pisma i w jakim odstępie czasowym należy wysyłać, aby "postraszyć" dłużnika
 • Jak szybko ściągnąć niezapłacone pieniądze, gdy brakuje płynności w firmie
 • Jak rozpoznać nierzetelne firmy, zanim podejmiecie Państwo współpracę
 • Jak negocjować warunki współpracy z firmą windykacyjną, żeby jak najniższym kosztem odzyskać jak najwięcej należności
 • Jak przeprowadzać najtrudniejsze rozmowy windykacyjne, m.in. z kluczowymi klientami, na stratę których nie możemy sobie pozwolić
 • Jakich zapisów nie powinno zabraknąć w podpisywanych przez pracowników zleceniach i umowach
 • Jak rozpoznać i radzić sobie z argumentami dłużników, które w 80% przypadków są jedynie sprytnymi unikami

Dlaczego nasze warsztaty są inne?

 1. W przeciwieństwie do innych szkoleń windykacyjnych na rynku, do grona prowadzących zaprosiliśmy nie tylko zawodowych windykatorów, ale również firmy, które z sukcesem prowadzą windykację na własną rękę.
 2. Jako jedyni ujęliśmy w programie rozwiązania szczególnie przydatne w małych i średnich firmach - gdzie pilnie potrzeba pieniędzy na bieżącą działalność, a jednocześnie brakuje środków na profesjonalną windykację. Szczególny nacisk położyliśmy również na problem zapobiegania powstawaniu długów.
 3. Tylko u nas otrzymają Państwo gotowe skrypty trudnych rozmów windykacyjnych do zastosowania we własnej firmie
 4. Formułę warsztatów oparliśmy o studia przypadków - prelegenci zaznajomią Państwa wyłącznie z technikami windykacyjnymi, które sprawdziły się na rynku, a podpowiedzą, co nie działa i czego nie warto próbować
 5. Każdy z prowadzących będzie dostępny dla Państwa w przerwach między panelami, żeby mogli Państwo zadać indywidualne pytania. Prowadzący będą dostępni dla Państwa również tydzień po warsztatach.

Więcej informacji:

Zapraszamy do odwiedzenie strony internetowej ze szczegółowym opisem warsztatów: http://online-marketer.com.pl/2013/7342.html