FirmoweWindykacje.pl - wezwanie do zapłaty, pozew do sądu, wniosek do komornika - online

Rejestracja

W celu dokonania rejestracji w portalu windykacyjnym należy kliknąć na przycisk „Zarejestruj się”, który umieszczony jest na górze portalu po prawej stronie w Panelu do logowania.

Użytkownik musi wybrać rodzaj konta. Zarówno konto firmowe jak i konto osoby prywatnej mają takie same możliwości korzystania z portalu, a różnica polega na otrzymywanej fakturze za dokonane zakupy. Konto firmowe otrzymuje fakturę z numerem NIP użytkownika prowadzącego działalność gospodarczą. Osoby nieprowadzące działalność gospodarczą rejestrujące się na koncie osoby prywatnej, otrzymują fakturę na podstawie numer PESEL.

Kolejnym etapem jest wypełnienie formularza rejestrowego. Wymagane jest podanie wszystkich danych w formularzu, gdyż dane te są konieczne do automatycznego wystawienia faktury VAT. Przy wypełnianiu formularza rejestrowego ważne jest również zaakceptowanie zapisów regulaminu oraz wyrażanie zgody na przetwarzanie danych osobowych (na potrzeby wystawienia faktury) oraz otrzymywanie informacji handlowych (np. otrzymanie zawiadomienia o możliwości przedłużenia wpisu w bazie firm, otrzymanie sporadycznej informacji o nowościach w portalu).

Po zatwierdzeniu formularza, na wskazany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym do konta. W celu rozpoczęcia korzystania z portalu należy potwierdzić dokonanie rejestracji. Opisana czynność ma na celu zweryfikowanie danych użytkownika, by rejestracji nie dokonywały osoby nieuprawnione przez firmę (np. podszywanie się pod inną firmę).