FirmoweWindykacje.pl - wezwanie do zapłaty, pozew do sądu, wniosek do komornika - online

Korzyści z wpisu do Bazy firm

Portal windykacyjny FirmoweWindykacje.pl jest kompleksowym portalem windykacyjnym, gdyż kierowany jest do wszystkich podmiotów powiązanych w jakikolwiek sposób z odzyskiwaniem długów i wyposażony jest we wszystkie potrzebne narzędzia do prowadzenia skutecznej windykacji.

Oferowana przez portal Baza firm umożliwia użytkownikom portalu odnalezienie w niej profesjonalnych pełnomocników, którym użytkownik może przekazać obsługę swojego przedsiębiorstwa. W zależności od potrzeb każdego przedsiębiorstwa, w Bazie firm można odnaleźć firmy windykacyjne zajmujące się szybką i sprawną windykacją polubowną, adwokatów i radców prawnych, którzy poprowadzą postępowanie sądowe lub biura rachunkowe, które mogą dokonać dla swoich klientów korekty deklaracji VAT w związku z posiadaniem przez firmę „złych długów”.

Również dla opisanych powyżej firm oferowana przez portal Baza firm jest atrakcyjną ofertą, gdyż portal skupia użytkowników z całej branży windykacyjnej, w związku z czym w łatwy sposób mogą one dotrzeć do swoich potencjalnych klientów oferując im swoje usługi windykacyjne. Jest to znaczący atut opisywanej Bazy firm w porównaniu do wielobranżowych wyszukiwarek, gdzie ilość firm i branży jest przytłaczająca dla zwykłego użytkownika Internetu.

Baza firm posiada rozbudowaną wyszukiwarkę, dzięki której użytkownicy mogą poszukiwać firm zlokalizowanych w ich okolicy.

Dla wszystkich firm dokonujących wpisu do Bazy firm świadczących usługi windykacyjne udostępnione zostały 2 rodzaje wpisów:

  • Wpis podstawowy (koszt: 50 zł netto za 365 dni ważności Uwaga!!! Trwa Wielka Akcja Windykacji 2012 - dopisz się do naszej bazy za jedyne 5 zł netto (6,15 zł z VAT) i pozwól, żeby Twoi klienci mogli Cie znaleźć - każdy wierzyciel może potrzebować Twojej pomocy)  - zawiera podstawowe dane teleadresowe wraz z numerem telefonu i faxem. Wizytówki podstawowe oznaczone zostały w Bazie kolorem szarym.
  • Wpis rozszerzony (koszt: 100 zł netto za 365 dni ważności Uwaga!!! Trwa Wielka Akcja Windykacji 2012 - dopisz się do naszej bazy za jedyne 10 zł netto (12,30 zł z VAT) i pozwól, żeby Twoi klienci mogli Cie znaleźć - każdy wierzyciel może potrzebować Twojej pomocy) - zawiera szczegółowe dane teleadresowe wraz z adresem strony internetowej oraz adresem e-mail. Dodatkowo firm może zamieścić w swojej wizytówce opis swojej działalności, opis świadczonych usługi i różne informacje dodatkowe. Wizytówki rozszerzone oznaczone zostały w Bazie firm kolorem niebieskim i są wyświetlane w pierwszej kolejności przed wizytówkami podstawowymi.

Baza firm posiada rozwijaną listę wizytówek, dzięki której użytkownik portalu ma szybki dostęp do wszystkich danych teleadresowych firm wpisanych do bazy bez konieczności przechodzenia do środka wizytówki.

Wpisy w Bazie firm posiadają możliwość edytowania i usuwania ich treści oraz ważne są przez 365 dni. W trakcie ważności wpisu nie ma możliwości zamiany rodzaju wizytówki.

Szczegółowe informacje dla firm świadczących usługi windykacyjne na temat korzyści z wpisu do Bazy firm umieszczone są w elektronicznych katalogach dla: