FirmoweWindykacje.pl - wezwanie do zapłaty, pozew do sądu, wniosek do komornika - online

Nagrody i wyróżnienia

Eproco firmą wiarygodną finansowa - 1 marca 2012 roku

Centrum Biurowe Eproco zostało poddane weryfikacji przez Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. pod względem wypłacalności i wiarygodności finansowej. W wyniku przeprowadzonej weryfikacji firma otrzymała zaświadczenie Firmy Wiarygodnej Finansowo, co potwierdza pewność funkcjonowania firmy i gwarantuje terminowość wypłacanych wynagrodzeń dla swoich pracowników.

Ogólnopolskie wyróżnienie Wizjoner IT - 26 stycznia 2012 roku

26 stycznia 2012 r., Centrum Biurowe Eproco zdobyło wyróżnienie na ogólnopolskim etapie konkursu w kategorii Wizjoner IT. Gala ogłoszenia wyników krajowych konkursu odbyła się w sali notowań na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Zdobyte wyróżnienie jest dopełnieniem uzyskanego przez Eproco w 2011 roku certyfikatu Wielkopolskiej Jakości, które potwierdza innowacyjność i wysoką jakość świadczonych przez Eproco usług.

Eproco zakwalifikowało się do ścisłej czołówki konkursu spośród ponad 900 firm z terenu całej Polski.

Wizjoner IT - 20 grudnia 2011 roku

Centrum Biurowe Eproco zostało odznaczone tytułem Regionalnego Lidera Innowacji i Rozwoju – 2011 w kategorii Wizjoner IT. Tytuł ten został przyznany przez Fundację Innowacji i Rozwoju podczas konkursu Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju. Eproco otrzymało niniejszy tytuł za wdrożony system do samodzielnej windykacji online na portalu www.FirmoweWindykacje.pl oraz za planowane do osiągnięcia cele.

 

Wielkopolska Jakość - 14 kwietnia 2011 roku

Centrum Biurowe Eproco Sp. z o.o. Sp. k. - właściciel portalu FirmoweWindykacje.pl - uzyskało pozytywny wynik procesu certyfikacyjnego „Wielkopolska Jakość” przeprowadzonego przez Wielkopolski Instytut Jakości. Eproco otrzymało tytuł Laureata Programu Kompleksowego Zarządzania Jakością i zostało wyróżnione znakiem „Wielkopolska Jakość” za zaangażowanie w doskonalenie metod zarządzania.

Model oceny stosowany w Programach Wielkopolskiej Jakości oparty jest na Modelu EFQM i jego dziewięciu kryteriach, które określają zasady kształtowania najważniejszych obszarów funkcjonowania przedsiębiorstwa. Pięć kryteriów „potencjału” odnosi sie do sposobów i metod, jakie przedsiębiorstwo wykorzystuje aby realizować swoje podstawowe funkcje, zaś cztery kryteria „wyników” odnoszą sie do efektów jego działania.

     

Centrum Biurowe Eproco Sp. z o.o. Sp. k. zostało wyróżnione certyfikatem „Wielkopolska Jakość” m.in. za:

  • sukcesywny rozwój rodzajów usług,
  • katalog usług rozwijany zgodnie z zapotrzebowaniem klientów,
  • stałe doskonalenie metod działania,
  • uporządkowany system zarządzania informacjami i danymi,
  • zaawansowanie technologiczne i nowoczesność stosowanych rozwiązań informatycznych,
  • elastyczne podejście do współpracy z klientem,
  • szybkie reagowanie na problemy zgłoszone przez klienta.