FirmoweWindykacje.pl - wezwanie do zapłaty, pozew do sądu, wniosek do komornika - online

Serwisy partnerskie

Portal windykacyjny FirmoweWindykacje.pl współpracuje z następującymi portalami i sklepami internetowymi:

1. MiStral.net.plstrona firmowa producenta systemu internetowego B2B.

Mistral Business B2B to obecna na rynku od 2007 roku zaawansowana platforma zamówień internetowych i obsługi klienta ściśle zintegrowana z programem Asseco WAPRO Mag dla Windows. System B2B o bardzo bogatej funkcjonalności. Umożliwia kompleksową obsługę Klientów każdej hurtowni, producenta, importera, dostawcy usług cyklicznych czy dystrybutora.

2. Centrum-Biurowe.plsklep internetowy z artykułami biurowymi.

Kompleksowo wyposażony sklep papierniczy posiadający bogaty wybór asortymentu oferowanego w atrakcyjnych cenach. Wieloletnie doświadczenie w branży papierniczej pozwala zapewnić Państwu fachową obsługę i szybki termin realizacji zamówienia. Do Państwa dyspozycji udostępnione zostały różne metody dokonywania płatności oraz różne sposoby odbioru lub dostarczania zamówionego towaru.

Sklep papierniczy oferuje różnego rodzaju promocje i rabaty dla swoich klientów oraz współpracuje z wieloma wiodącymi na rynku producentami, dzięki czemu oferta sklepu papierniczego jest zawsze aktualna i atrakcyjna dla klientów.

3. Argoag.plstrona firmowa dystrybutora materiałów wykończeniowych

ARGO Salony Pięknych Wnętrz to sieć specjalistycznych punktów sprzedaży z dziedziny materiałów wykończenia wnętrz.Wieloletnie doświadczenie i silne ugruntowanie na rynku umożliwia Nam dostęp niemal do każdego asortymentu z branży, poszukiwanego przez klienta. Posiadamy w ofercie produkty większości polskich oraz europejskich producentów w zakresie płytek ceramicznych, ceramiki sanitarnej, paneli podłogowych, drzwi i innych materiałów wykończeniowych.

Firma posiada ponad 20 letnie doświadczenie w swojej branży, a wysoki poziom informatyzacji i automatyzacji procesów pozwala pracownikom firmy na profesjonalną i wydajną obsługę klientów przy atrakcyjnych cenach.