FirmoweWindykacje.pl - wezwanie do zapłaty, pozew do sądu, wniosek do komornika - online

Windykacja online

Windykacja online jest nowym sposobem prowadzenia windykacji należności. W tradycyjnym sposobie prowadzenia windykacji nie wykorzystywano Internetu, a cały proces odbywał się w wersji papierowej i powiązany był z koniecznością przekazywania wszystkich spraw do zewnętrznego prawnika lub firmy windykacyjnej.

W dobie ogólnej informatyzacji każdej dziedziny naszego życia, również usługi windykacyjne znalazły swoje odzwierciedlenie w Internecie. Możliwość prowadzenia windykacji w trybie online pozwala na zarządzanie swoimi wierzytelnościami w dowolnym miejscu na ziemi z dostępem do Internetu. Ponadto, zarządzanie to może odbywać się przez 24 godziny na dobę, w każdej dowolnej dla użytkownika chwili. Dotychczas, wierzyciel ograniczony był godzinami pracy kancelarii prawnej, co znacząco ograniczało kontakt do informacji o swoich wierzytelnościach.

Możliwość prowadzenia samodzielnej windykacji należności w trybie online umożliwia każdemu wierzycielowi (np. właścicielowi małej firmy) prowadzenie windykacji długu po zakończeniu codziennych obowiązków związanych z prowadzeniem swojej działalności.

Ponadto, windykacja online nie ogranicza wierzyciela w jakikolwiek sposób. Wykorzystanie płatności elektronicznych w portalu windykacyjnym umożliwia użytkownikom portalu wygenerowanie pism, wezwania do zapłaty, pozwu sądowego czy wniosku o wszczęcie egzekucji w ciągu kilku minut. Użytkownik nie musi czekać na zaksięgowanie jego wpłaty. W ciągu kilku sekund po dokonaniu płatności, użytkownik może wykorzystywać wygenerowane dokumenty i dalej prowadzić windykację należności.

Dodatkowym atutem windykacji online jest pełna automatyzacja portalu, dzięki czemu powtarzające się czynności wykonywane są przez portal windykacyjny skracając czas potrzebny na prowadzenie windykacji. Dzięki takiej funkcjonalności, użytkownik posiada więcej czasu na wykonywanie własnych obowiązków i prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

Automatyzacja portalu gwarantuje użytkownikom portalu również wyjątkowo niskie ceny. Kosz wygenerowania profesjonalnego i rozbudowanego Ostatecznego wezwania do zapłaty wynosi 30 zł netto, a jego skuteczność na podstawie prowadzonych przez nas badań wynosi ok. 80% skuteczności w odzyskiwaniu wierzytelności. Wysoka skuteczność i niska cena powodują, iż jest to prawdopodobnie najtańsza i najbardziej skuteczna oferta windykacyjna na rynku.